printheader

TRIPOR, s.r.o.

Společnost TRIPOR, s.r.o. byla založena v roce 2000. Hlavním předmětem její činnosti je nákup a prodej porcelánu a jeho další zušlechťování.

Od svého vzniku usilujeme o to, abychom byli firmou, která se řídí přáním a požadavky zákazníků a aby naší předností byla pružnost a spolehlivost. Dokladem kvality naší práce je stále se rozšiřující spolupráce s tuzemskými i zahraničními firmami a rostoucí počet spokojených zákazníků.

Jako smluvní partner renomovaných českých a několika zahraničních výrobců porcelánu nabízíme velké množství různorodých tvarů porcelánu (hladké, reliefní i avantgardní) s nejrozmanitějšími typy dekorací od nejjednodušších zlatých a platinových linek přes dekoraci tiskem až po luxusní dekory prováděné speciálními dekoračními technikami, které mají tito výrobci ve svém výrobním programu.

Na těchto stránkách Vám chceme představit vybrané tvary porcelánu, jejichž sortiment v bílém provedení je v našich skladech k okamžitému odběru. Zároveň je možné všechen bílý porcelán zušlechťovat různými dekoračními technikami a ukázky některých dekorací Vám nabízíme v našem katalogu.

Veškeré své pracovní schopnosti, zkušenosti i kapacitu nabízíme také Vám.